Medvedki iz OŠ v Podkraju

Babi od našega Jake. ga. Marija, nam je pripravila  čudovito dopoldne, ki smo ga preživeli  v Krajevni skupnosti Podkraj. Vožnja z avtobusom je bila super. Ogledali smo si prostore Brodarskega društva, si po bližje ogledali kajak in ladjice, ki jih izdelujejo modelarji. Žal Petra Kauzerja nismo spoznali, saj nam je ušel na priprave za tekmovanje, a smo ga vseeno videli na velikem plakatu. Lahko smo preizkusili, kako se sedi v kanuju in poskušali veslati “na suhem”. Ob vračanju nazaj nas je sprejela še prijazna Rižnarjeva gospa in nam pokazala 300 let staro hišo. Videli smo tudi zelo stare igrače, katere gospa še vedno hrani za spomin. ob koncu smo se poigrali in zabavali še na igrišču.  Bilo je čudovito.

Iskrena hvala naši organizatorki, ge. Mariji, ki nam je vse to pripravila. Seveda ne bi vsega tega videli brez g. in ge. Zaletel, g. Kajserja in g. Skočirja.
                               Veseli medvedki s Heleno in Anito

Comments are closed.