Medvedki in Twininng

Sodelovanje z vrtci in šolami po svetu –

Praznična voščila

 Čudovito je, če lahko komu polepšaš dan s prijazno besedo in lepimi željami. Prav to smo v prazničnih dneh počeli v oddelku  Medvedki. Izdelali smo veliko voščilnic, s katerimi smo razveseljevali ljudi okrog nas. Ker pa dobrih želja ni nikoli preveč, smo se spomnili, da bi lahko nekaj naših voščilnic poslali tudi tja daleč preko meja naše države- v širni svet. In glej…ni trajalo dolgo, ko so se pričele k nam zgrinjati čudovite voščilnice s prijaznimi pozdravi in dobrimi željami. Vse so pripotovale od daleč in prav zaradi tega so bile še posebej dragocene.

Latvija, Poljska, Slovaška, Romunija, Nizozemska, Italija, Turčija…Veseli smo bili, da je naše iskrene želje poneslo tako daleč in da so se prav tako prijazne in iskrene v toliko različnih jezikih,  vrnile k nam.

Comments are closed.