Vesele gibalne urice pri Medvedkih in Ježkih

Naše srede so res nekaj posebnega. Takrat  namreč del dopoldneva preživimo v športni hali, kjer je čas posvečen gibanju. Da so naše gibalne urice res strokovno načrtovane, izvedene  ter seveda nadvse  zabavne, vedno znova poskrbi naša Jelena. Vsako sredo nas čaka nekaj novega in ne bi se mogli odločiti, kaj nam je bolj všeč. Pri štafetnih igrah se učimo upoštevati pravila, urimo naše gibalne sposobnosti ter športni duh, pri poligonu razvijamo koordinacijo in hitrost, pri gibalno didaktičnih igrah razvijamo naravne oblike gibanja in se vedno nadvse zabavamo, pri manipulaciji z različnimi rekviziti se učimo podajati, uloviti, zadeti v cilj…

Vse nam je všeč…le to ne, da se vedno tako hitro končajo J

Zapisala vzgojiteljica Veronika

Comments are closed.