Sončki v Ljubljano

18.4.2019 je bil za “Sončke” poseben dan. Pred vrati vrtca nas je pričakal avtobus in nas odpeljal v Ljubljano. ZAKAJ v Ljubljano?Sončki smo sodelovali na zaključni prireditvi v okviru projekta Sobivanje – Spodbujamo prijateljstvo. Na prireditvi smo se predstavili s pevskim nastopom. Vse pesmi, ki smo jih zapeli, so bile na temo prijateljstva: Poj z menoj, Mi smo otroci enega sveta, Jaz gradim prijateljstvo. Zadnjo smo zaplesali in zapeli v znakovnem jeziku. Občinstvo je bilo nad našim nastopom navdušeno, saj nas je nagradilo z velikim aplavzom. Z zanimanjem in navdušenjem smo si ogledali še ostale plesne in pevske točke. Po končani prireditvi smo se vrnili na avtobus  in odpeljali v vrtec na slastno kosilo. Preživeli smo lepo in zanimivo petkovo dopoldne. HVALA mamicam Metuljčkov, ki so najmlajše spremljale na prireditvi. HVALA vsem, ki ste nam omogočili sodelovanje in pomagali pri uresničitvi tega dogodka.

Comments are closed.