Vrtec Hrastnik in VDC Zagorje združila moči pri teku podnebne solidarnosti

Vrtec Hrastnik se je vključil v dobrodelno akcijo  Slovenske Karitas – Tek podnebne solidarnosti, kjer tečemo v znamenju solidarnosti do ljudi iz revnejših držav, ki so jih podnebne spremembe najbolj prizadele. K sodelovanju pri izvedbi teka smo povabili varovance VDC Zagorje, ki so se našemu povabilu prijazno odzvali. Zaupano nam je bilo, da so tako varovanci VDC Zagorje kot tudi otroci komaj čakali, da se ponovno srečajo.

Priredili smo pravi športni dan za otroke vseh enot vrtca Hrastnik. Tekli smo kar nekaj časa, ko nismo mogli več teči, pa smo hodili in tako pridno nabirali kroge. Nabralo se je kar lepo število kilometrov in z njimi bomo pomagali skleniti krog okoli ekvatorja.

Nataša Babič

Comments are closed.