Če boste pridni, bosta morda ugledali Smrkce

Nekoč, globoko v gozdu je bila skrita vas. V njej so bili doma smrkci. In ker smo bili tako pridni, posušili že vse solzice v uvajalnem obdobju, se je neko popoldne v tednu otroka naša Dolinca spremenila v »smrčjo vasico«. Igrišče so preplavila mala modra bitja, ki so pripravila zabavne delavnice. Tako smo lahko videli Gargamela, ki je začaral Smrketo, Ata Smrka in Glavco, ki sta za nas skuhala modri smrkastični napoj. Zviti in Hrabri sta spekla jabolka, da pa nismo le jedli in pili smo pri ostalih smrkcih pridno ustvarjali in urili naše spretne prstke. Preizkusili smo se v ciljanju storžev, spretnostnem poligonu, mini golfu, iskanje parov, predvsem pa uživali v prijetnem druženju vseh generacij. Hvala vsem za nasmehe, tople besede in čas, ki ste ga namenili tistim, zaradi katerih je ta svet lepši. Našim najmlajšim!

Strokovne delavke enote Dolinca in oddelka na šoli.

Comments are closed.