Oktobrske dogodivščine v Medvedjem brlogu

Mesec oktober smo v našem brlogu poimenovali GOZD-ZAKLADNICA IDEJ. Že prvi dan nas je obiskala gozdna vila, ki ni našla poti domov. Nič hudega, takoj smo jo vzeli za svojo in v zameno za tople objeme in nasmehe nam je prikazala gozd kar v igralnici. Spoznali smo gozdne živali, se igrali z jesenskimi plodovi, veliko ustvarjali in krepili fino motoriko. Z gozdno vilo smo prepevali nove pesmi, plesali, končno pa je prišel čas, da jo pospremimo nazaj domov. V gozd. Za nami je uspešen prvi sprehod. Našli smo čudovit kotiček v gozdu, kamor se bomo radi vračali in prav mogoče naredimo tam čisto svoj brlog. A oktober je bil vse poln tudi drugih zabavnih reči. Praznovali smo rojstne dneve, obiskali so nas gasilci, reševalci in knjižničarka. Za konec čudovitega meseca pa smo se poslovili v stilu prihajajoče noči čarovnic. Izdelali smo pajkce in duhce, ki krasijo našo garderobo. Vesele krompirjeve počitnice vsem….se slišimo novembra.

VAŠI MEDVEDKI
MAJA, ROMANA IN DAMJANA

Comments are closed.