Pletemo mrežo prijateljstva

Ne moremo natančno določiti trenutka, kdaj se sklene prijateljstvo. Kot se posoda počasi polni, kapljica za kapljico, dokler se pri zadnji tekočina ne prelije čez rob, tako je v vrsti prijaznosti vsaj ena, zaradi katere srce prekipi.

DR. SAMUEL JOHNSON

 

Oktobrsko dopoldne nam je polepšala nepričakovana pošta. Naslovnik: Medvedki, pošiljatelj: Zajčki.

Prejeli smo pismo naših otrok iz skupine Zajčkov, da nas vabijo k druženju in pletenju prijateljskih vezi. Z veseljem smo nanj odgovorili in se dogovorili za prvi obisk. Sprejeli so nas odprtih rok in pripravili pravo presenečenje. Za dobrodošlico so nam zapeli pesmico, se predstavili in se skupaj z nami igrali. Za konec smo se še posladkali in prejeli darilo, ki nam je pogrelo srce. Ker smo se Medvedki pri Zajčkih počutili več kot odlično, smo se odločili, da bomo naše srečanje in skupne dopoldneve nadaljevali skozi vse leto in tako utrjevali tudi vezi med starejšimi od nas. Komaj čakamo, da nas zdaj Zajčki obiščejo in raziščejo našo igralnico.

Hvala Miheli in Zajčkom za ves trud in prijazno gesto.

VAŠI MEDVEDKI
MAJA, ROMANA IN DAMJANA

Comments are closed.