Pikapolonice v oktobru

Pa smo se dodobra zasidrali v dnevno rutino in jo popolnoma osvojili. Kar sami se že znamo postaviti v jutranji krog in sodelovati v pogovorih na različne teme. Tako smo spoznali poklic gasilca, se vključili v evakuacijo. Lepo vreme nas je spodbudilo, da smo kar dvakrat odšli na sprehod. Seznanjali smo se s pravilnim vključevanjem v promet, osvajali spretnosti v hoji po neravnem terenu, opazovali naravo, krave na paši,…

Tudi v igralnici se je dogajalo marsikaj zabavnega. Najbolj veselo je bilo ob praznovanju rojstnih dni.

Ob likovnem ustvarjanju in pa spontanem eksperimentiranju z blatom, listjem na igrišču smo pokazali, kako se znamo umazati. Zakaj se nebi, ko pa smo že tako samostojni, da znamo resnično dobro umiti roke pred kosilom. Vzgojiteljice imajo namreč tako stroga očala, da vidijo vsako packo.

Strokovni delavki: Ida Cepuš in Anja Kačič

Comments are closed.