Živali

Ježki smo  v januarju in februarju pripovedovali zgodbe o živalih, nato pa spoznali njihove značilnosti preko slik, interneta in posnetkov. Nekaj živali smo si lahko ogledali tudi v igralnici, saj so jih starši prijazno predstavili, pokazali hrano, kletke, gibanje živali in nam povedali še marsikaj zanimivega. Nekega dne sta nam  Lanej in njegova mamica predstavila papigo. Ker je že stara, je čisto mirno sedela na kletki (ali pri Laneju) in čakala, da jo odnesejo domov. Mi smo si jo z zanimanjem ogledali. Všeč nam je bilo njeno plezanje po kletki (s kljunom). Veseli smo, kadar si lahko v živo ogledamo živali, ob tem pa se navajamo na pravilno ravnanje z njimi. Prav tako si razvijamo spoštljiv odnos do vseh živih bitij.

Ker smo s pripovedovanjem zaključili, smo prejeli tudi pohvale, ki so jih bili zelo veseli.

Bravo, Ježki!

Janca

Comments are closed.