Projekt Turizem v vrtcu in razstava likovnih del oddelka Medvedki v trgovini Spar Hrastnik

Oddelka Medvedki  in Ježki na enoti OŠ, sta  v sklopu projekta Turizem v vrtcu, celo leto aktivno spoznavala svoj domači kraj. Z velikim zanimanjem smo  odkrivali in  spoznavali značilnosti Hrastnika ter potem svoja spoznanja poskušali na različne načine prenašati naprej. S pomočjo gledaliških in lutkovnih predstav, zabavnih kvizov, starih gibalnih iger ter drugih dejavnosti, smo k sodelovanju povabili tudi osebe in organizacije izven vrtca in na tak način poskušali prikazati odkrite lepote Hrastnika tudi širši javnosti. 

Naše celoletne aktivnosti v sklopu projekta bomo podrobneje predstavili na občinski prireditvi Hrastkov festival.

Kot uvod v našo predstavitev na festivalu, pa smo v oddelku Medvedki pripravili tudi manjšo razstavo likovnih del na  temo Hrastnik moj dom. Vabljeni k ogledu v trgovino Spar Hrastnik.

Zapisala vzgojiteljica Veronika

Comments are closed.