Pismo za Dedka Mraza

Prišel je decembrski čas in že se približuje dan, ko nas bo obiskal tudi dedek Mraz. Zmajčki smo zato napisali pismo za dedka Mraza. Izdelali smo ga kar v obliki smrečice, na katerega smo pripeli novoletne bučke z željami. Seveda si želimo sneg, pa tudi to, da bi se imeli vsi radi in da nikoli ne bi bili žalostni, vendar pa smo le otroci, zato si želimo tudi barbike, bagerje in podobno.

3.12.2019 je našo enoto obiskal poštar Denis. Prinesel nam je pismo od dedka mraza, katerega smo se zelo razveselili. Ampak najbolj težko smo čakali, da predamo tudi svoje pismo za dedka Mraza. Tako je vsaka skupinica na naši enoti oddala pismo, v poštarjevo velikansko torbo. Poštar Denis pa nam je zagotovil, da jih bo še danes poslal naprej k dedku Mrazu. Sedaj ga že res komaj čakamo.

Vzgojiteljica: Nataša B.

Comments are closed.