Veseli smo bili številčnega odziva upokojenk Vrtca Hrastnik, ki so nas obiskale prve dni v februarju. Vsi oddelki smo sodelovali v pestrem kulturnem programu in bili deležni odobravajočih nasmehov ter srčnih aplavzov, s čimer smo otvorili mesec kulture. Žar v očeh upokojenk ni izginil, kot ne energija posameznic, ki jih otroška pesem, beseda in rajanje vedno dvigne v tolikšni meri, da se neposredno vključijo v aktivnost. Nekatere stvari, pač, nikoli ne minejo! Otroci- ponosni udeleženci posameznih točk programa, ki je v sproščenem in spontanem vzdušju, pod taktirko strokovnih delavk, tekoče potekal iz točke v točko, so bili seveda, “glavne zvezde.” Hvala vsem in vsakemu posebej! Hvala, tudi Vam, drage bivše sodelavke! Pa še kdaj nasvidenje!
Vzgojiteljica Maja P. M.
