Maj v Hobotnicah

Mesec maj smo v skupini Hobitnice preživeli zelo aktivno in igrivo. Veliko časa smo izkoristili za bivanje na prostem, uživali v toplih sončnih dneh, se odpravljali na sprehode in obiskovali stadion, kjer smo se preizkusili tudi v skoku v daljino.

Velik del meseca smo namenili pripravam na nastop, ki smo ga uspešno izvedli na festivalu Rdeči revirji in v Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik. Ob pripravah smo z veliko ustvarjalnosti izdelovali maske in rekvizite ter tako soustvarjali predstavo.

Obiskala nas je tudi medicinska sestra, ki nam je na zanimiv in otrokom prijazen način pokazala, kako pravilno skrbimo za čiste roke in zakaj je umivanje rok tako pomembno.

Seveda nismo pozabili niti na ustvarjanje. Risali smo, kam bi odleteli, če bi imeli čudežni leteči kovček, izdelovali pomladne umetnine in skozi različne dejavnosti razvijali svojo domišljijo. Predvsem pa smo skupaj ustvarili veliko lepih spominov.

Zdaj je pred nami že junij – zadnji mesec našega skupnega druženja v tem šolskem letu. Upamo, da nas bo spremljalo lepo vreme in da bomo skupaj doživeli še veliko nasmejanih, igrivih in nepozabnih trenutkov. 

Zapisala: Blažka Križnik

Comments are closed.