Dva meseca kmetije smo uganjali norčije.
Risali, barvali, lepili, vozili,
veliko risb skupaj naredili.
Traktorji so po mizi brneli,
v pisanih barvah so zaživeli.
»Na kmetiji« smo veselo prepevali,
ob pesmi »Traktor« pa kar zaplesali.
Včasih počasi, včasih glasno,
vedno pa veselo in nagajivo krasno.
Muu, beee, ojnk in kokodak,
v vrtcu je bil pravi živalski vlak.
Veliko smo videli, slišali in se naučili,
predvsem pa se zabavali in veselili.Valerija & Marina
