September v Medvedjem brlogu

Komaj smo zakorakali v novo šolsko leto pa je september že mimo. Prvi dnevi v našem »medvedjem brlogu« so tekli umirjeno. Spoznavali smo igralnico, garderobo, nove prijatelje in seveda vzgojiteljice. Kmalu se nam je pridružila še ena kosmatinka- Muca Copatarica. Le ta nas je ob zgodbi naučila, kako pomembno je, da za sabo pospravimo. Ne le copatke, tudi igrače. Z muco Copatarico smo ustvarjali, telovadili, se učili novih pesmic in deklamacij. Preizkusili smo se tudi v pravi gledališki igri. Za konec pa nas je Muca Copatarica povabila na čajanko. Mmm…slastni piškoti in kakav so teknili veliko bolje kot po navadi. Komaj čakamo mesec oktober in vse dogodivščine v njem. Vzgojiteljice so malo namignile…obiskala nas bo gozdna vila in nam pokazala zaklade gozda. Če boste želeli izvedeti kaj več, pa počakajte na naslednje novičke iz našega brloga.

NASVIDENJE

Medvedki z Majo, Romano in Damjano

Comments are closed.