VDC Zagorje na Sončku

V okviru vseživljenjskega medgeneracijskega učenja so nas zopet obiskali uporabniki VDC iz Zagorja. Osrednja nit obiska so bile masaže.Uporabniki so nas seznanili z opremo in pripomočki, ki jih uporabljajo pri svojem delu. Izvedeli smo, da si z masažami lajšamo različne bolečine in utrujenost. Masaže ugodno vplivajo na splošno počutje, napetost mišic, gibljivost sklepov, povečujejo prožnost kože in pospešujejo odstranjevanje strupenih snovi iz telesa.Tudi “Sončki” smo bili danes deležni njihovih masaž. Dokazali so nam, da so pravi profesionalci, da odlično obvladajo svoje poslanstvo. Pod njihovim mentorstvom so se v vlogi maserjev preizkusili tudi otroci.Ob zaključku našega srečanja so nas presenetili z novimi igrami Nasmeh za vse.

HVALA ga. Dominiki in Elviri za vso koordinacijo.

HVALA uporabnikom VDC Zagorje za sproščujoče masaže.

Comments are closed.