Mravljice na RDEČIH REVIRJIH

Dež, dež in še enkrat dež… takšna je bila vremenska napoved za vse dni v tednu, ki je bil namenjen izvedbi prireditve Rdeči revirji.

Otroci  in vzgojitelji smo ves četrtek gledali v nebo in ugibali ali bo vreme zdržalo? Eni so ugibali na glas, drugi bolj po tiho, vse »Mravljice« pa smo si želele, da popoldan sije sonček in nam s sabo  prinese tople žarke. »Rdeči revirji« je prireditev, kjer vsako leto pokažemo delček tistega, kar se pridno  učimo vse leto. Tudi letos smo bili pripravljeni. Sonce je gotovo slišalo naše želje saj je  ravno med našim nastopom najlepše sijalo.

Oder, gledalci, fotografi in celo televizijska kamera so popestrili naš pevsko plesni nastop in  nam pričarali občutek, da smo prave zvezde.

 Lepo je bilo!  

 Strokovne delavke

Fotografije Branko Klančar

Comments are closed.