Spoštovani starši,

V začetku šolskega leta Vas vabimo na prve roditeljske sestanke. Vabila ste prejeli že po pošti. Želimo si ohraniti stika v živo z vami, zato bodo sestanki izvedeni v živo, pred vrtcem, ob uri, ki je navedena. V primeru slabega vremena se boste umaknili pod streho ali pod dežnik.

Veselimo se srečanja z vami.

Zaposleni v vrtcu Hrastnik

V začetku šolskega leta Vas vabimo na prve roditeljske sestanke. Vabila ste prejeli že po pošti. Želimo si ohraniti stika v živo z vami, zato bodo sestanki izvedeni v živo, pred vrtcem, ob uri, ki je navedena. V primeru slabega vremena se boste umaknili pod streho ali pod dežnik.

Veselimo se srečanja z vami.

Zaposleni v vrtcu Hrastnik

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Comments are closed.