Jesenske počitnice

V času jesenskih počitnic bosta odprti dve enoti, in sicer enota Lučka (po poslovnem času) in enota Dolinca (po poslovnem času).

Enota Lučka ostaja kljub manjšemu številu otrok odprta zaradi čim manjšega mešanja in združevanja z drugimi enotami (t.i. mehurčki).

Otroci iz enote Sonček boste vstopali v enoto Dolinca pri VHODU ZA UPRAVO. Tukaj je tudi garderoba za otroke. Otroci bodo samo v igralnici LEVČKI, levo od njihovih garderob od začetka do konca poslovnega časa.

Otroci iz enote Šola boste vstopali v enoto Dolinca pri vhodu 1. Garderoba za otroke je pred telovadnico (smer uprave), otroci bodo v prostoru TELOVADNICA. Do 6.30 se zbirajo kot do sedaj v skupini Slončki, ob 14.15 se združijo v igralnico ZAJČKI, ob 15.00 (do zaprtja) v igralnico SLONČKI.

Otroci na enoti Dolinca bodo združeni po skupinah iz svojih ‘mehurčkov’: Levčki+ Zajčki v igralnici Zajčki, Slončki + Žabice v igralnici Slončki, Medvedki + Miške + Pikapolonice v igralnici Medvedki.

Otrokom, ki bodo doma, želim lepe jesenske počitnice.

Z lepimi pozdravi,
mag. Mojca Perić,
ravnateljica

Comments are closed.